بانک مووی

دانلود سریال قدیمی بارِتا 1975 – 1978

baretta,baretta buy,baretta free download,بارتا,بارتا دوبله فارسی,باره تا,باره تا دوبله,خرید سریال قدیمی baretta با دوبله فارسی,خرید سریال قدیمی بارتا با دوبله فارسی,دانلود سریال بارتا,

باره‌تا (انگلیسی: Baretta) نام یک مجموعه تلویزیونی کارآگاهی آمریکایی است که از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۸ میلادی از شبکهٔ تلویزیونی ای‌بی‌سی پخش شد. در ایران این سریال در سال‌های ۱۳۵۵ تا ۱۳۵۶ خورشیدی از تلویزیون ملی ایران دوبله و به روی آنتن رفت. » تعداد قسمت: 80 قسمت کامل » کیفیت: خوب (HD) تونی بارتا " با بازی "رابرت بلیک " کارآگاه آزاد و ایتالیایی تباری بود که در ایران بیش از سایر کارآگاهان به شهرت رسید. او شهرت خود را در ایران به واسطه کلاه و پرنده خانگی خود بدست آورد. کلاهی…

دانلود سریال قدیمی بارِتا 1975 – 1978

بانک مووی

دانلود سریال قدیمی بارِتا 1975 – 1978 کاور با اندازه اصلی
کد 49

دانلود سریال قدیمی بارِتا 1975 – 1978

خلاصه داستان :

باره‌تا (انگلیسی: Baretta) نام یک مجموعه تلویزیونی کارآگاهی آمریکایی است که از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۸ میلادی از شبکهٔ تلویزیونی ای‌بی‌سی پخش شد. در ایران این سریال در سال‌های ۱۳۵۵ تا ۱۳۵۶ خورشیدی از تلویزیون ملی ایران دوبله و به روی آنتن رفت. » تعداد قسمت: 80 قسمت کامل » کیفیت: خوب (HD) تونی بارتا " با بازی "رابرت بلیک " کارآگاه آزاد و ایتالیایی تباری بود که در ایران بیش از سایر کارآگاهان به شهرت رسید. او شهرت خود را در ایران به واسطه کلاه و پرنده خانگی خود بدست آورد. کلاهی… ادامه متن

باره‌تا (انگلیسی: Baretta) نام یک مجموعه تلویزیونی کارآگاهی آمریکایی است که از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۸ میلادی از شبکهٔ تلویزیونی ای‌بی‌سی پخش شد. در ایران این سریال در سال‌های ۱۳۵۵ تا ۱۳۵۶ خورشیدی از تلویزیون ملی ایران دوبله و به روی آنتن رفت.


» تعداد قسمت: 80 قسمت کامل
» کیفیت: خوب (HD)


تونی بارتا " با بازی "رابرت بلیک " کارآگاه آزاد و ایتالیایی تباری بود که در ایران بیش از سایر کارآگاهان به شهرت رسید. او شهرت خود را در ایران به واسطه کلاه و پرنده خانگی خود بدست آورد. کلاهی که او به سر می گذاشت هنوز پس از گذشت بیش از 40 سال به کلاه بارتایی معروف است. طوطی او نیز همچنان مشهور به طوطی بارتا است.بارتا مردی معترض ، حامی بی خانمان ها و از طرفی زن باز و مشروب خوار بود که از او شخصیت دوگانه ای می ساخت .از ویژگی های او اینکه هرگز حاضر نمی شد لباس پلیس بپوشد.

بارتا از 1355 از تلویزیون ملی ایران پخش می شد. کارگردان اصلی این سریال "استفان جی کانل " بود. اما برخی از قسمتهای آن نیز توسط کارگردان ایرانی رضا بدیعی کارگردانی گردید

بارتا کارآگاه آزاد و ایتالیایی تباری بود که در ایران بیش از سایر کارآگاهان به شهرت رسید. او شهرت خود را در ایران به واسطه کلاه و پرنده خانگی خود بدست آورد. کلاهی که او به سر می گذاشت هنوز پس از گذشت بیش از 40 سال به کلاه بارتایی معروف است. طوطی او نیز در موقع خودش مشهور به طوطی بارتا بود.

بارتا پس از کانن حوالی سالهای 1355 از تلویزیون ملی ایران پخش می گردید. یکی از موضوعاتی که برای من جالب است این می باشد که در آمریکا اغلب سریالهای اینچنینی دارای بیش از یک کارگردان می باشد. کارگردان اصلی این سریال استفان جی کانل بود. اما برخی از قسمتهای آن نیز توسط کارگردان ایرانی رضا بدیعی کارگردانی گردید. رضا بدیعی از مفاخر کشور ما در سینمای هالیوود بود که چندی پیش در سن 81 سالگی هنگام عمل جراحی معده در بیمارستان یو سی ال ای لوس آنجلس در گذشت. رضا بدیعی در سن 25 سالگی از ایران به آمریکا مهاجرت نمود و در طول مدت حیات پرکار خود بیش از 432 قسمت از سربالهای مهم و بیاد ماندنی را در آمریکا کارگردانی میکرد. رضا بدیعی بغیر از کارگردانی بخشهایی از سریال باراتا سریالهای دیگری مانند بالاتر از خطر - مرد شش میلیون دلاری - کارآگاه راکفورد - هالک شگفت انگیز - شعبده باز و ...... را نیز کارگردانی نمود که همگی آنها در زمان خود جزو بهترین سریالهای سرگرم کننده تلویزیونهای آمریکا بودند. بی دلیل نبود که به او در آمریکا لقب پدر خوانده تلویزیون آمریکا را دادند.

[تصویر: 14472826071.jpg]

سریال باراتا اولین بار در 17 ژانویه 1975 از شبکه ABC تلویزیون آمریکا پخش گردید و پس ازسه سال پخش بی وقفه سرانجام آخرین قسمت آن در 18 می 1978 از این تلویزیون پخش گردید. بارتا پلیسی بود که بینندگان هیچوقت او را در لباس پلیس ندیدند. او گاهی با لباس مبدل بدنبال جنایتکاران بود و گاهی با یک تی شرت و شلوار جین. سیگار میکشید و گاهی سیگارش را در پشت گوشش قرار می داد. وقتی خصلتهای فردی او را مورد بررسی قرار دادم به این نتیجه رسیدم که باراتا پلیس منظم و با دیسیپلینی نبود. این خصلتها او را یک پلیس لاقیدی معرفی می کند.

بارتا دوست دخترهای متعددی داشت که در محافل آنها را عموزاده خود معرفی میکند. او برای کشف حقایق روشهای منحصر بفردی دارد. وابستگی شدیدی به خبرچین های خود دارد. او نیز مانند کمیسری مثل ناوارو اغلب در یک مشروب فروشی پاتوق می کند. پل مونسی صاحب مشروب فروشی میباشد که بارتا زیاد به آنجا می رود. باراتا رابطه خوبی با پل دارد. اما با توجه به تمام این جوانب او پلیس بسیار باهوشی است.یکی دیگر از نکات جالب این است که باراتا کمتر به اسلحه خود متکی است. در عکسهای منتشر شده این سریال آنقدر که او را با طوطی اش می بینید، با اسلحه که یکی از نمادهای کارآگاهان است، نمی بینید.

[تصویر: 14472816472.jpg] [تصویر: 14472816476.jpg]

رابرت بلیک در 18 سپتامبر 1933 در نیوجرسی آمریکا بدنیا آمد. او از همان کودکی وارد عرصه بازیگری گردید. زندگی شخصی او بسیار فراز و نشیب دارد. او دوبار ازدواج کرد ابتدا در سال 1961 با ساندرا بلیک ازدواج نمود و تا سال 1983 با او زندگی نمود و از او صاحب دو فرزند گردید. اما ازدواج دوم او برایش بدشانسی را بهمراه داشت. او در سال 2000 با بانی لی ازدواج کرد اما همسر او در سال 2001 به قتل می رسد و بلیک متهم به قتل همسر خود بود. پرونده او برای سالهای زیادی در دادگاهها در دست بررسی بود تا سرانجام دادگاه مدنی کالیفرنیا در 18 نوامبر 2005 او را از قتل غیر عمد همسرش تبرئه نمود. او از بانی نیز دارای یک فرزند می باشد.

[تصویر: 14472816475.jpg]

من متن کامل اخبار مربوط به دادگاه او را خواندم. از مجموع 12 نفر از اعضای هیئت منصفه فقط یکنفر او را گناهکار دانست و 11 نفر بر بی گناهی او رای دادند. اما انچه حاصل شد آن بود که افکار عمومی بلیک را فردی هوس باز شناخت. فردی که برای گول زدن خانمها از هیچ کوششی مضایقه نمی کرد. رای دادگاه آنقدر برایش جذاب بود که بی اختیار گریه نمود و وکیلش را در آغوش کشید. زندگی کودکی او نیز بسیار پر حاشیه بود. او خود گفته در کودکی بارها مورد آزار پدر الکلی خود قرار گرفته بطوریکه در سن 14 سالگی از خانه فرار می کند. او از کودکی به بازیگر کوچک مشهور میشود و اولین بار در سال 1939 در حالیکه فقط 6 سال داشت در فیلم Bridal suite بازی میکند.

[تصویر: 14472816473.jpg] [تصویر: 14472816477.jpg]

او در سال 1995 بخاطر یک عمر فعالیت هنری از سوی بنیاد هنرمندان جوان مفتخر به دریافت جایزه گردید. سریال بارتا دارای 4 فصل و مجموعا شامل 82 قسمت بود که بعد از رابرت بلیک که در هر 82 قسمت آن حضور داشت تام ایول در نقش بیلی ترومن در 41 قسمت آن حضور داشت. در هر حال بنظر من بارتا در بین کارآگاهان قدیمی نسبت به سایر هم رده های خود دارای اشتهار بیشتری در ایران گردید. تی شرت باراتا در فروشگاههای اروپایی هنوز در رده تی شرتهای پرفروش می باشد

[تصویر: 14472816474.jpg]

لازم به ذکر است که در خصوص بارتا نیز در سایتهای وطنی چیزی بیشتر از چند سطر نیافتم و اغلب بعنوان یادآوری دوران نوستالوژی کودکی در حد نام به آن اشاره کرده اند و مطالب فوق را بصورت پراکنده از طریق نت ترجمه نمودم و در اختیار دوستان قرار دادم.


 • نام سریال : بارِتا

 • نام لاتین : Baretta

 • سال تولید : 1975 - 1978

 • ژانر : اکشن / جنایی

 • کارگردان : استیون جی.کنل

 • بازیگران : رابرت بلیک - دینا الکار و...

 • کشور سازنده : ایالت متحده آمریکا

 • تعداد فصل ها : 4

 • تعداد قسمت ها : 82

 • زمان هر قسمت : 60 دقیقه

 • کیفیت سریال : عالی (HD)

 • امتیاز : 6.8 / 10

 • لینک IMDb

   • و همچنین شما عزیزان میتوانید این مجموعه را به صورت پستی خریداری نمائید.


ورود به پوشه دانلود 1200mb mkv BluRay 1080p نمونه کیفیت

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

خرید اشتراک ویژه

- برخی از پست های سایت ویژه هستند؛ برای مشاهده این نوع پست ها نیاز به ارتقاء حساب کاربری خود دارید.
- برای خرید اشتراک ویژه حتما در سایت عضو شوید؛ سپس در فرم خرید اشتراک ویژه نام کاربری خود را وارد کنید تا اشتراک ویژه برای شما اعمال شود.

خرید اشتراک ویژه